طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی ، ورود به کسب و کار دیجیتال

فروشگاه اینترنتی در حقیقت یک ابزار برای صاحبان کسب و کار است که امکان خرید غیر حضوری مشتریان بلقوه را فراهم می آورد. این ابزار بصورت وب سایت و اپلیکیشن موبایل  با امکانات و چیدمان فروشگاهی که بصورت کامل و بدون ابهام محصولات و خدمات را به کاربران به نمایش می گذارد و مشتریان میتوانند در هر زمان از شبانه روز اقدام به خرید کنند. برای شکل گیری به پایگاه فروش موفق در اینترنت به مجموعه ای از کارها و وظایفی نیاز است که باید به ترتیب و کامل انجام شود. در طراحی فروشگاه اینترنتی موفق معمولا ۲ دسته از افراد با هم تلفیق میشوند، برنامه نویسان و افرادی که تجربه کافی در زمینه مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ابتدا با ید با دقت موضوع فروشگاه و نحوه فروش محصولات را انتخاب نمایید و سپس با ایده و طرح فروشگاهی خود را با مشاورین ملایر دیجیتال مطرح نمایید .

چرا طراحی سایت فروشگاهی ؟

بی تردید طراحی سایت فروشگاهی محصولات شما را به طور دائم و مستمر در معرض دید میلیونها کاربر اینترنتی  قرار داده و این دیده شدن، افراد بسیاری را به خرید از شما ترغیب خواهد کرد.

  • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با امکان ارائه انواع محصولات بدون محدودیت مکانی و دردسرهای انبارداری
  • معرفی خصوصیات هر کالا و امکان مقایسه آن با کالاهای دیگر در هزینه و کیفیت به صورت تصویری
  • کاهش هزینه های مراجعات حضوری و حمل و نقل با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
  • دستیابی به بازارهای فرا منطقه ای با طراحی فروشگاه آنلاین یه صورت چند زبانه
  • صرفه جویی در وقت و زمان فروشنده و مشتری
  • ارتباط با مشتری و اطلاع از نظرات و پیشنهادات او
  • حذف واسطه ها از تجارت با طراحی فروشگاه آنلاین

در طراحي وب سایت فروشگاه اینترنتی، مهمترین نکته معرفی دقیق و کامل و زیبای محصولات است. درج عکس های با کیفیت از زوایای مختلف محصول ، ارائه توضیحات کامل در مورد محصول ، فناوری های بکار رفته در آن ، وجوه تمایزش با کالای مشابه دیگر تولید کنندگان، جدول ویژگی های فنی و ارائه پی دی اف منیوال محصول ، می تواند حس کنجکاوی و تحقیق کاربر را بهتر ارضاء کرده ، او را وادار به انتخاب این محصول و خریداری آن  بنماید. توضیحات صادقانه ، با پرهیز از درشت نمایی و غلو ، ارائه جزیی ترین اطلاعات فنی در مورد دستگاه و کارکردش ، ارائه نمودارها و مقایسه های بنچمارک ، اختصاص مقالات تخصصی مرتبط با این محصول و پاسخ به پرسش های کاربران روی این محصول ، از دیگر فاکتورهای موفقیت یک فروشگاه اینترنتی خوب است.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی توسط ملایر دیجیتال

طراحی وب سایت یک حرفه چند وجهی بوده و برای داشتن یک طراحی خوب و بی نقص علاوه بر نیاز مبرم به دانش فنی ، ذوق و هنر و استعداد بالا در طراحی گرافیک نیز بسیار مهم و اساسی می باشد .

بسیار دیده شده است وب سایت هایی که به لحاظ فنی بسیار قوی و کارامد بوده اما از ظاهر جذاب و زیبایی برخوردار نیستند و بالعکس .

آژانس طراحی سایت ملایر دیجیتال ، همیشه سعی نموده تا زیباترین سایت های فروشگاهی را با قوی ترین نکات فنی همگام و همراه نماید تا شما بتوانید وب سایتی پویا ، بروز ، کاربر پسند و پاسخگو داشته باشید .

از مزایای طراحی سایت فروشگاهی توسط ملایر دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • طراحی سایت زیبا و جذاب

همانگونه که در بالا هم اشاره شد ، جدا از نکات فنی ، اولین چیزی که بازدید کننده هنگام ورود به سایت با آن روبرو می شود ، شکل ظاهری و ویترین فروشگاه می باشد .

به هر اندازه که وب سایت فروشگاهی طراحی شده از زیبایی و جذابیت و رنگبندی خوب و مناسبی برخوردار باشد ، به همان اندازه روی دهنیت بازدید کننده تاثیر مثبت گذاشته و او را ترغیب به خرید می نماید ، طراحان حرفه ایی ملایر دیجیتال با  ایده های نو و خلاقانه و آگاهی کامل به موضوع فروشگاه و سلیقه کاربران ، با بهره گیری از بهترین و زیباترین رنگبندی و چیدمان المانها و عناصر قالب ، بهترین و زیباترین وب سایت فروشگاهی را طراحی و راه اندازی می نماید .

اشتراک:

پست های اخیر.

آخرین دیدگاه‌ها